درباره ی ما

درباره ی ما1399-1-11 15:58:58 +00:00

شرکت دانش بنیان شریف پردازشگر دانش (سیناوب) یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریت اطلاعات علمی در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است. مهمترین محصولات این شرکت عبارتند از سامانه مدیریت نشریات علمی سیناوب، سامانه مدیریت برگزاری همایش‌های علمی، سامانه مدیریت انتشارات علمی و کتابخانه‌های دیجیتال است. سامانه آموزش مجازی درسا نیز یکی از برترین سامانه‌های برگزاری کلاس‌های مجازی و گفتگوهای آنلاین بر پایه زیرساخت‌های ابری است.
بیش از دو سوم نشریات علمی کشور با حدود 2000 نشریه علمی از سامانه یکپارچه مدیریت نشریات ادواری سیناوب که بر اساس استاندارد نشریات معتبر بین‌المللی طراحی و پیاده‌سازی شده است، استفاده می‌کنند. بسیاری از دانشگاهها، موسسات و انجمن‌های علمی از کاربران اصلی سامانه‌های سیناوب هستند.

سیناوب، سامانه یکپارچه مدیریت نشریات ادواری است که توسط شرکت شریف پردازشگر دانش بر اساس استاندارد نشریات معتبر بین‌المللی طراحی و پیاده‌سازی است. این سامانه مورد استفاده بسیاری از دانشگاهها، موسسات و انجمن‌های علمی است. بسیاری از نشریات علمی از این سامانه برای مدیریت دریافت و ارزیابی مقالات، پیگیری و رهگیری وضعیت مقالات ارسالی و انتشار الکترونیکی نشریات خود استفاده می‌کنند. سامانه مدیریت نشریات علمی سیناوب در کنار دیگر سامانه‌های سیناوب از جمله سامانه مدیریت برگزاری  همایش‌های علمی سیناوب و سامانه مدیریت انتشار آثار علمی (سما) زمینه لازم را برای یکپارچه سازی تمامی اطلاعات علمی دانشگاهها و موسسات علمی فراهم کرده است.

برخی ویژگیهای مهم و اینکه چرا سیناوب بهترین سامانه مدیریت نشریات علمی است به شرح زیر است:

– سیناوب بر اساس استاندارد نشریات معتبر علمی بین‌المللی طراحی و پیاده‌سازی شده است.

– سیناوب دارای سیستمی ساده اما هوشمند، یکپارچه و پیشرفته است.

– سیناوب همواره مورد اعتماد بسیاری از نشریات علمی کشور قرار گرفته است.

– سیناوب در راستای توانمند‌سازی انجمن‌های علمی فعالیت می‌کند و وبینارهای آنلاین انجمن‌های علمی را به صورت رایگان برگزار می‌کند.

– سیناوب سامانه ویدیو کنفرانس برای برگزاری جلسات هیأت تحریریه را به صورت رایگان در اختیار نشریات و همایش‌های علمی کشور قرار می‌دهد.

– بیش از1700 نشریه علمی کشور از سیناوب استفاده می‌کنند.

– سیناوب بیش از 1/5 میلیون نفر کاربر دارد.

– سیناوب همواره سامانه‌های مدیریت اطلاعات علمی را بر اساس استانداردهای نشریات معتبر بین المللی به روزرسانی  می‌کند.

– کاربران سیناوب در کمتر از 10 تا 20 دقیقه کار با سیناوب را فرا می‌گیرند.

– سیناوب به صورت مرتب کارگاه‌های آموزش حضوری و آنلاین برگزار می‌کند.

– در سیناوب هیچ هزینه‌ای برای خدمات آموزشی دریافت نمی‌شود.

– سیناوب نماینده رسمی برای صدور شناسه DOI در ایران است و به تمامی دانشگاه‌ها و نشریات علمی پیش شماره اختصاصی ارائه می‌دهد.

– سیناوب شناسه DOI را با کمترین هزینه ممکن در اختیار نشریات علمی قرار می‌دهد.

– سیناوب خدمات مشابه‌یاب مقالات علمی را با همکاری سایر موسسات از جمله سمیم نور، همانندجو و همتاجو  ارائه می‌دهد.

– سیناوب سایر سیستم‌های مورد نیاز پژوهشی از جمله سامانه مدیریت برگزاری همایش‌های علمی و سامانه مدیریت انتشار آثار علمی (سامانه کتاب) را در اختیار دانشگاهها و موسسات علمی قرار می‌دهد

تماس با من
CAPTCHA