سامانه یکپارچه نشر الکترونیک (سیناوب) - معرفی سیناوب

معرفی سیناوب

نشریات جدید و برخی نشریات موجود که از سامانه‌ها و سیستمهای خود رضایت چندانی ندارند همواره از سیناوب این سوال را می پرسند که چرا سیناوب بهترین سیستم مدیریت نشریات علمی است و مزیت آن نسبت به سایر سیستمها در چیست؟ برخی دلایل به شرح زیر است: 


- سیناوب بر اساس استاندارد نشریات معتبر علمی بین المللی طراحی و پیاده سازی شده است.

 - سیناوب دارای سیستمی ساده اما هوشمند، یکپارچه و پیشرفته است و به مانند سایر سیستمها پیچیده و دست و پاگیر نیست.

 - سیناوب توسط شریف پردازشگر دانش طراحی و پیاده سازی شده و یک تیم دانشگاهی و متخصص اداره آن را بر عهده دارند. 

 

- سیناوب همواره مورد اعتماد بسیاری از نشریات علمی کشور قرار گرفته است.

- سیناوب در راستای توانمند سازی انجمن های علمی فعالیت می‌کند و وبینارهای آنلاین انجمن‌های علمی را به صورت رایگان برگزار می‌کند. 

- سیناوب سامانه ویدیو کنفرانس برای برگزاری جلسات هیأت تحریریه را به صورت رایگان در اختیار نشریات و همایشهای علمی کشور قرار می‌دهد.

 

- حدود 1400 نشریه علمی کشور از سیناوب استفاده می‌کنند.

- سیناوب بیش از 1.5 میلیون نفر کاربر دارد.

- سیناوب همواره این سیستم را با نمونه‌های خوب خارجی مقایسه کرده و به ارتقا و به روزرسانی آن بر اساس معیارهای استاندارد کمک می‌کنند.

- تمامی تیم اجرایی و فنی سیناوب تلاش دارد تا همواره بهترین سیستم باشد.

 

- کاربران سیناوب در کمتر از 10 تا 20 دقیقه کار با سیناوب را فرا می‌گیرند.

- سیناوب به صورت هفتگی وبینارهای آنلاین و ماهانه کارگاههای آموزش حضوری به صورت رایگان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

- در سیناوب هیچ هزینه‌ای برای خدمات اضافی و آموزش دریافت نمی‌شود.

- سیناوب برای ارائه آموزش به نشریات هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند، هر چند نیاز باشد دوره آموزشی به درخواست مشتری به هر دلیل از جمله تغییر کارشناسان نشریات بارها تکرار شود.


- سیناوب نماینده رسمی برای صدور شناسه DOI در ایران است و به تمامی دانشگاهها و نشریات علمی پیش شماره اختصاصی ارائه می‌دهد.

- سیناوب شناسه DOI را با کمترین هزینه ممکن در اختیار نشریات علمی قرار می‌دهد. هر چند توصیه ما خرید DOI از موسسه مدرا است اما سیناوب DOI کراس رف را هم ارائه می‌کند.

- سیناوب خدمات Similarity Check و iThenticate را با کمترین هزینه ممکن در ایران ارائه می‌دهد. 

- سیناوب این امکان را فراهم کرده است تا افراد قبل از ارسال مقاله برای نشریات انگلیسی داخلی یا نشریات خارجی آن را با بهترین سیستمهای معتبر بین المللی مطابقت دهند.

- سیناوب سایر سیستمهای مورد نیاز پژوهشی از جمله سامانه مدیریت برگزاری همایش‌های علمی، سامانه مدیریت انتشار آثار علمی و سامانه طرحهای پژوهشی را دارد.


فهرست نشریاتی که از سایر سیستمها به سیناوب آمده اند